OFERTA

Pompy Viessepompe

Firma Viessepompe od 1992 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją pomp, w szczególności agregatów pompowych z napędem elektrycznym oraz spalinowym.

Najważniejsze grupy produktów:


Pompy ze wspomaganiem próżniowym Robusta W - pompy odśrodkowe wspomagane przez sprawdzoną olejową pompę próżniową. Zastosowanie pompy próżniowej pozwala na zasysanie bez konieczności zalewania linii ssawnej ani korpusu. Konstrukcja uszczelnienia pozwala na pracę na sucho. Pompy rekomendowane do współpracy z instalacjami igłofiltrowymi oraz pompowania z bardzo dużą głębokością zasysania.

Pompy samozasysające Robusta B - pompy o specjalnej konstrukcji pozwalającej po zalaniu korpusu zassanie cieczy bez konieczności zalewania linii ssawnej i stosowania koszy z zaworem stopowym.Częściowa recylkulacja cieczy wewnątrz korpusu pozwala na ewakuację powietrza z linii ssawnej i szybkie zasysanie. Po przerwaniu pompowania do ponownego zasysania nie jest wymagane ponowne zalewanie.

Motopompy przenośne Robusta EASY - lekkie aluminiowe konstrukcje, z silnikami benzynowymi lub diesla, charakteryzujące się łatwym dostępem do diagnostyki i konserwacji. Doskonałe przenośne rozwiązania do odwodnień awaryjnych, bieżących odwodnień w budownictwie, usuwaniu skutków podtopień.

Pompy odśrodkowe Robusta C, elektryczne - odśrodkowe pompy z napędem elektrycznym, do zastosowania w przemyśle. Pompy podwyższonej sprawności do pracy w trudnych warunkach.
Oprogramowanie: AstarCMS